NT Servis, s. r. o. | Financování zakázek | Hot line: +420 284 818 342

Financování zakázek

V rámci rozšíření služeb svým klientům společnost NT Servis nabízí variantní možnost financování zakázek. Jako alternativu pro přímě hotovostní či bezhotovostní platby nabízí následné formy financování:

Leasing (dlouhodobé úvěrování)
pro tuto formu financování standardně firma NT Servis spolupracuje se společností SINCOM leasing a.s.. Bližší podmínky pro získání leasingového úvěru od společnosti SINCOM leasing a.s. je možno získat buď od obchodního oddělení fy. NT Servis nebo přímo na el . adrese www.sincom.cz kde je umístěna aplikace pro výpočet jednotlivých splátek pro daný typ úvěru. V případě zájmu klienta je možno využít i jiné leasingové společnosti.
Splátkový prodej (střednědobé úvěrování)
tato forma financování zakázek je dohodnuta přímo pro konkrétní obchodní případ. Možno využít pro rozložení splátek celkové ceny v řádech několika měsíců.
Obchodní úvěr (krátkodobé úvěrování)
krátkodobá forma úvěrování zakázek formou prodloužené splatnosti faktury.

Při použití jedné z výše uvedených možností financování zakázek jsou zejména zvýhodněni stálí zákazníci firmy NT Servis. Pro další informace ohledně možného způsobu financování zakázek kontaktujte obchodní oddělení společnosti: e-mail: obchod[@]ntservis[.]cz. .

XHTML 1.0 | CSS | NT Servis © 2005 | aktualizováno: 2005-04-24